Chocolissimo - ideálne pre každú príležitosť!

Široká ponuka štýlových darčekov s možnosťou prispôsobenia individuálnym potrebám firemných klientov. Ponuka je určená predovšetkým tým, ktorí dokážu oceniť pohodlie a najvyššiu kvalitu produktov a služieb.

Jubileá

Jubileá

Blíži sa dôležité výročie vašej firmy? Oslávte ho darčekom s vašim logom alebo fotografiou. Zoznámte sa s našou ponukou praliniek v drevených škatuľkách, čokoládových telegramov a ďalších personalizovaných darčekov.

Poďakovania

Poďakovania

Spoločný úspech, prínosná spolupráca, výnimočný klient – poďakujte vašim klientom či zamestnancom sladkými darčekmi z našej ponuky a vyjadrite im tak svoju vďačnosť.

Propagácia nového výrobku

Propagácia nového výrobku

Radi by ste propagovali svoje výrobky? Pozrite sa na spôsoby ako ich atraktívne predstaviť klientom pomocou sladkého doplnku.

Získanie nových klientov

Získánie nových klientov

Pri hľadaní nových klientov využite čokoládovú vizitku alebo čokoládu s vašim logom a zviditeľnite sa tak už pri prvom kontakte.

Veľtrhy, výstavy a konferencie

Veľtrhy, výstavy a konferencie

Čokoládové pozvánky na vašu akciu, malé darčeky pre hostí ako poďakovanie alebo elegantné darčeky s firemným logom – v Chocolissimo nájdete širokú škálu produktov, ktoré ozvláštnia vašu udalosť.

Hodnotenie
Vitajte vo svete belgickej čokolády
Doručenie a spôsob platby
Spôsob doručenia
✔123 kuriér

Možné spôsoby platby:
✔ kreditnou / debetnou kartou ✔ PayPal
✔ bankovny prevod ✔ TrustPay

Viac


 
Referencia
Záruka kvality
V Chocolissimo kladieme veľký dôraz na kvalitu. Naše čokolády sú vyrábané najlepšími čokoládovými majstrami využitím tradičných metód a za použitia výhradne čerstvých a vysoko kvalitných surovín.

Viac
Nájdete nás aj na týchto stránkach:
Kontakt
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Zákaznické centrum: 
02/333 310 31
​0950 234 609
E-mail: info@chocolissimo.sk

Obsluha firemných klientov:
02/333 310 31
​0950 234 609
E-mail: b2b@chocolissimo.sk

Víac informacií

Radi Vám pomôžeme.​
Máte otázku ohľadom produktu alebo doručenia?
Chcte zistiť stav vašej objednávky?

Pošlite správu


Pomôžeme sa vám prezentovať

Vyberte si akýkoľvek z našich produktov a pretvorte si ho podľa vlastných predstáv. Zvoľte si spôsob personalizácie, ktorý Vám splní vaše požiadavky a zaručí vám žiadaný výsledný efekt. Spôsobov je skutočne veľa či už umiestnením nálepky s vašim logom na obal produktu alebo ho ozdobiť potlačenou papierovou páskou či stužkou s vašim logom. Drevené krabičky si môžete personalizovať sieťotlačou a UV tlačou s vlastným vzorom, ale tiež efektným gravírovaním vlastných vzorov s venovaním. Firemní klienti si u nás naozaj môžu vybrať ten svoj spôsob ako získať reprezentatívny a zároveň veľmi elegantný darček.
 

Copyright © 2014-2016. E-commerce by fifny.com