Chocolissimo je naše vášeň!

História značky Chocolissimo je spojená s neustálymi cestami, odkrývaním niekoľko ročnej tradície zviazanej s produkciou čokolády, s experimentovaním s chuťou a kombináciou ingrediencií. Chocolissimo to je predovšetkým naša vášeň, ktorú skúmame každý deň, aby sme mohli ponúknuť len produkty tej najvyššej kvality v unikátnych vlastnostiach chutí, vône, vzhľadu a dotyku. V rámci množstva znamenitých čokoládových produktov prémium, povstala koncepcia vytvorenia unikátnej kolekcie, ktorá obsahuje najlepšie a najzaujímavejšie chutné produkty, v ktorých je starostlivosť o detaily je bez hraníc, a konečným efektom je perfektný obsah podaný v dokonalej forme. Tak vznikla značkaChocolissimo.

Rôznorodosť čokoládových foriem

Produkty našej značky to nie je len kvalita a chuť čokolády, ktorá je určená pre fajnšmekrov. Staráme sa tiež o rôznorodosť sortimentu a máme na zreteli, že čokoláda je servírovaná na slávnostných stoloch od dávna, je prostriedkom na jedinečné darčeky, ale taktiež jej konzumovanie nám vytvára vnútornú spokojnosť. Preto ponúkame okolo 300 príchutí ručne vyrobených praliniek, čokoládových nápojov v rozmanitých podobách, čokoládové fondue, ručne vyliate tabličky čokolády v kombinácií s originálnymi príchuťami, vôňami, rozmanité druhy truflí, ovocie v čokoláde – a to sú len niektoré z množstva našich čokoládových návrhov. Každý z produktov Chocolissimo predstavuje potešenie, sprevádzané úprimnými emóciami a taktiež podmanivým dojmom.

Tradičné receptúry a unikátne chute

Na trhu existujeme od roku 2004 – značka od začiatku svojej existencie patrí do skupiny MM Brown. Firma s pokrytím v celej Európe je producentom a distribútorom čokoládových produktov pre náročnejšiu klientelu. Sú to značky vytvorené na cukrárskych zásadách z Francúzska, Belgicka, Nemecka, Holandska, Švajčiarska či dokonca Madagaskaru a Austrálie. Produkty Chocolissimo sú jedny z najzaujímavejších produktov, vyrobené podľa najprísnejšie strážených receptúr skúsených čokoládových majstrov.

Spoliehame sa na Váš názor

Produkty MM Brown a predovšetkým vedúcu značku Chocolissimo možno nájsť vo vyselektovaných predajniach na Slovensku, ale taktiež na našom internetovom obchode Chocolissimo.sk. Vieme, že detailná starostlivosť o zákazníka sa vyznačuje dôverou a sympatiou. Vážime si názory a pripomienky o našich službách, baleniach, čokoládach, ale taktiež dodatkových službách, ktoré využívame do ustavičného zlepšovania našej ponuky. Za pripomienky zákazníkov sa každý deň odvďačujeme tvorením najlepších chutí v jemnom vydaní. Budeme naďalej prechádzať blízke i vzdialené kúty sveta pri hľadaní inšpirácií, príchutí, vôni a tajomstiev. A spolu s našimi nápadmi sa budeme s Vami deliť vášňou a radosťou – hodnotami, ktoré tvoriaChocolissimo.
Držte krok s našimi novinkami a budete pripravení na každú príležitosť!
Nájdete nás aj na týchto stránkach:
Kontakt
Pon. - Pia. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

E-mail: info@chocolissimo.sk

Obsluha firemných klientov:
E-mail: b2b@chocolissimo.sk

Víac informacií

Radi Vám pomôžeme.​
Máte otázku ohľadom produktu alebo doručenia?
Chcte zistiť stav vašej objednávky?

Pošlite správu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net