Od 23.7. do 10.8. je infolinka Zákazníckeho centra mimo prevádzky. Kontaktujte nás pomocou emailu na info@chocolissimo.sk

Doručenie zdarma od 90 €
​​
Čas doručenia sa môže predĺžiť s ohľadom na spôsob úhrady. V prípade platby prevodom sa začne vaša objednávka spracovávať po pripísaní platby na účet
(v prípade platby prostredníctvom TrustPay to môže byť za niekoľko sekúnd, v prípade bankového prevodu až do nasledujúceho dňa).

Doručenie vašej objednávky bude zaisťovať 123 kuriér. Tovar by ste si mali prevziať do vlastných rúk v priebehu 2-3 pracovných dní medzi 8.00 – 18.00 hod. Pokiaľ nebude adresát zastihnutý, 123 kuriér ponúka až 2 pokusy doručenia.

Cena dopravy od spoločnosti 123 kuriér je 4,99 € vrátane DPH v prípade platby prevodom. Pri objednávke nad 90 € je doprava zdarma.

Priebeh prepravy Vašej zásielky môžete po zadaní prevozového čísla sledovať tu.

Dodatočné informácie

  • Počas zadávania objednávky máte možnosť výberu približného termínu doručenej zásielky.
  • Presný výber hodiny doručenia nie je možný.
  • Každú objednávku je možné odoslať len na jednu adresu.
  • Zahraničné zásielky sú doručované LEN DO VYBRANÝCH ŠTÁTOV EURÓPY: Rakúsko, Belgicko, Dánsko, Francúzsko, Holandsko, Poľsko, Litva, Lotyšsko, Nemecko, Česko, Švédsko, Maďarsko, Anglicko – okrem ostrova Jersey.

Bezpečnosť zásielky

Počas fungovania nášho obchodu od roku 2004 neustále zlepšujeme nielen našu ponuku a kvalitu výrobkov, ale taktiež spôsob doručovania. Sme úplne zodpovední za dodanie našich výrobkov v plnohodnotnej forme, preto sú všetky odosielané výrobky starostlivo zabalené a zaistené proti poškodeniu. V prípade vysokých teplôt pridávame do zásielok chladiace vložky, ktoré udržujú optimálnu teplotu v balíku a zabraňujú tak rozpusteniu čokolády. 

Spôsob doručenia

Ufff, to je horúco! Z dôvodu atmosferických podmienok sme museli obmedziť časové rozmedzie pre doručenie našich dokonalých čokolád. Do odvolania bude náš tovar expedovaný len od pondelka do štvrtku, doručenie sa teda bude konať od utorka do piatku. Vďaka tomu náš tovar bude odosielaný len počas pracovného týždňa a to pomôže zabezpečiť čokoládu pred roztopením. V letnom odbdobí je rýchlosť doručenia kľúčová! Ďakujeme za pochopenie.
 

Viac informácií nájdete v Obchodných podmienkach.

Hodnotenie
Vitajte vo svete belgickej čokolády
Doručenie a spôsob platby
Spôsob doručenia
✔123 kuriér

Možné spôsoby platby:
✔ kreditnou / debetnou kartou ✔ PayPal
✔ bankovny prevod ✔ TrustPay

Viac


 
Referencia
Záruka kvality
V Chocolissimo kladieme veľký dôraz na kvalitu. Naše čokolády sú vyrábané najlepšími čokoládovými majstrami využitím tradičných metód a za použitia výhradne čerstvých a vysoko kvalitných surovín.

Viac
Nájdete nás aj na týchto stránkach:
Kontakt

Od 23.7. do 10.8. je infolinka mimo prevádzky.
Kontaktujte nás pomocou emailu na info@chocolissimo.sk


Pon. - Št. 8:00 - 16:00
Piatok 8:00 - 15:00

Zákaznické centrum: 
02/333 310 31
E-mail: info@chocolissimo.sk

Obsluha firemných klientov:
02/333 310 31
E-mail: b2b@chocolissimo.sk

Víac informacií

Radi Vám pomôžeme.​
Máte otázku ohľadom produktu alebo doručenia?
Chcte zistiť stav vašej objednávky?

Pošlite správu


Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net