Referencie

Pozrite sa na hodnotenie nášho obchodu. Prečítajte si, čo o nás a našich produktoch hovoria klienti.

Dakujem za bonbonieru na den otcov. Velmi bola chutna. Syn si ju praje aj na vysvedcenie. Ako sladku odmenu. Vdaka vam sme mali prijemnu,sladku nedelu.
Miroslava Halandova
Objednali sme telegram pre najlepšiu angličtinárku, dúfam, že ju poteší. Veľmi vkusné balenie, originálny nápad, rýchle dodanie. Maximálna spokojnosť, určite objednáme znovu. Ďakujeme :
Zuzana
Mimoriadne zaujímavý sortiment čokolády, pre každú možnú príležitosť. Originalitu ešte možno vyšperkovať vlastným návrhom, resp. popisom. Tento e-shop využívam pravidelne, dodávky sú vždy na čas, vybavenie bezproblémové!
Milan
Krasny, originalny, mily darcek,ktory urcite potesi.Aj krasne zabaleny.Vsetko ok ale! Jedno minus, kt.by som zdoraznila je,ze sa nepise doba spotreby ,objednala som si dve cokolady s fotkou - 1. Kamoske som jednu k narodeninam stihla dat,druhej ktora pride az zaciatkom aprila tak ma trvanlivost iba do 22.3.2018 cize bude po zaruke ku dostane.Nenapadlo ma objednat po jednej cokolade,objednala som naraz,resp.ze doba zaruky bude taka kratka cca mesiac a pol...
Andrea
Ďakujem za krasny telegram s vlastnou fotkou, bola darčekom pre priateľa. Je to velmi originálne,odporučila som svojim kolegyniam dve už spravili u vás tiež objednávku. S pozdravom
Jana
Zásielka bola veľmi pekne a precízne zabalená. Veľkosť samotného telegramu ma veľmi milo prekvapila. Takisto aj drevená krabička pôsobí veľmi krásnym a luxusným dojmom. A čo sa týka chuti samotnej čokolády, tak to je sen. Veľmi kvalitné suroviny, či už na jednotlivé písmená alebo pralinky. Priateľka bola veľmi spokojná a prekvapená originalitou balenia. Každému vrelo odporúčam, už len pre ten pocit prekvapenia obdarovanej osoby :)
Marek
Čoko telegram sme využili ako darček na rozlúčkovej slávnosti deti v škôlke, kde ho odovzdali pani ucitelkam s nápisom - ďakujeme deti, malo to veľku odozvu a bol to naozaj originálny, krásny darček. Ďakujem, napriek obávam z auta v ktorom mal kuriér snáď 40 stupňov, bola zásielka tip top, vnútri precízne pobalene, zabezpečené chladenie... Ďakujem všetkým rukám, ktoré sa o nás darček postarali.
Agnes
Dakujem za doručenie bonboniery s vlastnou fotkou. Zasielka dosla nacas, krasne zabalene. Spokojnosť veľká, geniálny darcek. Mohla som na dialku zo zahraničia urobit radosť blizskej osobe.
Lenka
Čokoládový telegram je perfektný darček! Jednoduchá konfigurácia, dodávka došla načas, čokoláda dobrá mliečna. Veľmi efektný je aj kartónový obal telegramu, pôsobí elegantne. Super darček, ďakujeme!
Vladka
Copyright © 2014-2016. E-commerce by fifny.com