Referencie

Pozrite sa na hodnotenie nášho obchodu. Prečítajte si, čo o nás a našich produktoch hovoria klienti.

Ďakujem za krasny telegram s vlastnou fotkou, bola darčekom pre priateľa. Je to velmi originálne,odporučila som svojim kolegyniam dve už spravili u vás tiež objednávku. S pozdravom
Jana
Zásielka bola veľmi pekne a precízne zabalená. Veľkosť samotného telegramu ma veľmi milo prekvapila. Takisto aj drevená krabička pôsobí veľmi krásnym a luxusným dojmom. A čo sa týka chuti samotnej čokolády, tak to je sen. Veľmi kvalitné suroviny, či už na jednotlivé písmená alebo pralinky. Priateľka bola veľmi spokojná a prekvapená originalitou balenia. Každému vrelo odporúčam, už len pre ten pocit prekvapenia obdarovanej osoby :)
Marek
Čoko telegram sme využili ako darček na rozlúčkovej slávnosti deti v škôlke, kde ho odovzdali pani ucitelkam s nápisom - ďakujeme deti, malo to veľku odozvu a bol to naozaj originálny, krásny darček. Ďakujem, napriek obávam z auta v ktorom mal kuriér snáď 40 stupňov, bola zásielka tip top, vnútri precízne pobalene, zabezpečené chladenie... Ďakujem všetkým rukám, ktoré sa o nás darček postarali.
Agnes
Dakujem za doručenie bonboniery s vlastnou fotkou. Zasielka dosla nacas, krasne zabalene. Spokojnosť veľká, geniálny darcek. Mohla som na dialku zo zahraničia urobit radosť blizskej osobe.
Lenka
Čokoládový telegram je perfektný darček! Jednoduchá konfigurácia, dodávka došla načas, čokoláda dobrá mliečna. Veľmi efektný je aj kartónový obal telegramu, pôsobí elegantne. Super darček, ďakujeme!
Vladka
Copyright © 2014-2016. E-commerce by fifny.com